Bie nga lartësia, punëtori 56 vjeçar humb jetën në minierë
Një punëtor 56 vjeçar në minierën e Valhenit në Has ka gjetur vdekjen, pasi ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Magjun Aliaj ka qënë duke punuar në një tunel të minierës brënda galerisë ku ka rëshqitur dhe më pas është rrëzuar nga lartësia. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2015, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori