Bie në kontakt me energjinë, humb jetën 52-vjeçari në Mirditë
Një 52-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme, pasi teksa ka qenë duke lidhur pompën e ujit me rrymën elektrike kjo e fundit e ka goditur dhe e ka lënë të vdekur në vend. Viktima e kësaj ngjarje është shtetasi Fatmir Cara.

Sipas të dhënave të para bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në Mirditë, në fshatin ZajzKurbneshit. Ndërkohë forcat e policisë e mbërritura në vengjarje kanë nisur hetimet për këtë ngjarje aksidentale e cila i ka kushtuar jetën 52-vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2016, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori