Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 55-vjeçari
Një elektricist ka gjetur vdekjen sot në qytetin e Lezhës gjatë punës së tij për të riparuar një defekt. Mësohet se 55-vjeçari Hajri Jakupi po punonte për të rregulluar një automat, ndërkohë që ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori