Bie në humnerë, humb jetën turistja australiane
Pas rënies nga një lartësi e madhe, një turiste australiane ka gjetur vdekjen në zonën e Valbonës.

Shtetasja me inicialet A.V.SH., 56 vjeç, ka qenë duke vizituar zonën e njohur si Qafa e Valbonës, kur ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga një lartësi prej 80 metrash.

Duke iu referuar burime të policisë, 56-vjeçarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme nga rënia. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2016, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori