Bie bora e parë, ja qyteti ku janë zbardhur malet
Si asnjëherë këto vitet e fundit, dëbora ka zbardhur malet shumë shpejt.

Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shumta të shiut kanë sjellë edhe reshjet e para të dëborës.

Dëbora ka zbardhur malin e Gjallicës në Kukës.

Reshjet kanë qenë të pakta kuptohet, por kanë mjaftuar që të ulen temperaturat në një nivel që për muajin shtator janë shumë poshtë mesatares. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 19:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori