“Betonizohet edhe pylli i Sodës, prefekti ndërton pallat në plazhin publik”

Pëlqej
Ish-kryeministri, Sali Berisha, këtë herë ka denoncuar një ndërtim që po bëhet në Pylli i Sodës.

Sipas mesazhit, prefekti i qarkut së bashku me shoferin e tij janë duke ndërtuar një pallat.

Postimi i plotë i Berishës

Shikoni se çfare bejne narkoqeveritaret!

Norkoprefekti i Vlores nderton pallate tek pylli i Sodes!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje z.berisha shif ca behet te pylli sodes po ne plazjin publik prefekti me shoferin e ti po bej pallat shif pamjet dhe tregojn vet se ca po behet ne vlore te pylli sodes ngjitur me bar resorand brazili….te lutem publikoje. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori