Besi tregon çfarë do bënte nëse do t’a tradhëtonte Xhensila: Do t'a fusja në makinë
Pëlqej
Aktori i njohur i humorit Besart Kallaku i ftuar në emisionin e mëngjesit në “Ora News” ka rrëfyer për herë të parë detaje të paditura rreth jetës së tij dhe marrëdhënies me Xhensilën.

Gjatë bisedës, gazetari Hermes Nikaj i ka bërë një pyetje të sikletshme duke e pyetur se cili do të ishte reagimi i aktorit nëse bashkëshortja e tij, Xhensila do t’a tradhëtonte.

E sigurisht Besi deklaroi se do të reagonte si çdo njeri tjetër nga Fushë Kruja

“E para nuk e konceptoj fare që diçka e tillë të ndodhë. Por nëse ndodh do të veproj siç bëjmë ne nga Fushë Kruja, do ta merrja në makinë dhe...

por bëj shaka pasi realisht nëse do të ndodhte secili në jetën e vet në planet e veta, megjithatë e theksoj se nuk e konceptoj diçka të tillë” /albeu.com/Shtuar më 21/11/2017, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori