Bes Kallaku e tepron dhe nuk përmbahet, Arditi i tërheq vëmendjen LIVE
Nata finale e Kënga Magjike ka nisur sot plot supriza dhe sigurisht me batutat e Besit dhe Erionit.

Por ata të dy sot dolën në skenë të qetë, pa humor, pa batuta.

Ata u shprehën se që prej të enjtes kanë menduar si mund të bënin diçka ndryshe, por nuk ja kanë dalë të gjejnë diçka .

“Vetëm me dal me fuck na kishte ngel”, tha Besi.

Ardit Gjebrea u habit dhe e pyeti Besin se çfarë tha ndërsa aktori i humorit pranoi se u shpreh gabim, ndërsa prezantueset e rregulluan duke i thënë se thuhet “frak”.
Shtuar më 09/12/2017, ora 21:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori