Berisha: Zgjedhjet nuk u manipuluan, me modernet
Albeu.com
Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar sërish se zgjedhjet e 28 qershorit nuk janë manipuluar, por sipas tij kanë qenë më modernet të zhvilluara në Shqipëri. Në forumin e "Crans Montana-s", Berisha theksoi se zgjedhjet u fotografuan në ...... mënyrë elektronike dhe i hapën rrugë dorëzimit të pyetësorit për në Bashkimin Europian. "Zgjedhjet nuk u manipuluan. Ato i hapën rrugë dorëzimit të Pyetësorit që unë bëra në 4 prill. Në Shqipëri funksionon shteti i së drejtës", u shpreh Kryeministri.
Shtuar më 06/05/2010, ora 10:02
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori