Berisha zbulon sikletin më të madh të Ramës sot (VIDEO)
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë një pyetje të çuditshme kryeministrit Edi Rama.

Nga foltorja e Kuvendit Berisha e ka pyetur Ramën “pse kruhet” dhe këtë e ka lidhur me akuzën se kryeministri është përdorues i lëndëvfe narkotike.

Mes të tjerash ish-lideri i PD-së tha se është i aftë që të shoh se ka edhe nga ata deputetë të tjerë të PS-së që e kanë provuar.

“Mediat shtrojnë sot një pyetje, e cila në pamje të parë ka dhe një aspekt gjysmë komik, por në të vërtetë mediat nuk e shtrojnë për komedi këtë pyetje.

Pse kruhet kur flet Edi Rama? Ka vetëm një shkak, dhe kjo është kokaina.

Lexoni që të gjithë, lexoni pak dhe ju, e keni provuar dhe ju këtu, e shof, Ju njoh në fytyrë. Lexoni të gjithë mbidozat e kokainës. Mund të thoni ju se kjo është një çështje personale”, -tha Berisha. /albeu.com/


Shtuar më 13/10/2017, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori