Berisha zbulon pse iu bë atentat prokurorit: Ndoj ishte në mbrojtje
Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së tij në Kepin e Rodonit.

Sipas Berishës i cili i referohet një mesazhi të mbërritur në adresë të tij nga një qytetar, prokuria prej dhjetë ditësh e kishte në mbrojtje prokurorin Arjan Ndoja të cilin e quan armik të Edi Ramës.

Reagimi i plotë:

Eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt te Rames dhe mafies se tij ne Kepin e Rodonit.

Policia prej 10 ditesh e kishte ne “mbrojtje” prokurorin armik te Edvinit!

Akuza te renda per Edvin Mafine per atentatin kunder prokurortit Ndoja! sb

Doktorr prokurori Ndoja esht viktime e mafjes se kepit te Rodonit me ne krye vet Edi Ramen.Ai prej me se 10 ditesh ishte ne mbrojtje te shkalles me te larte te policise e cila me sa duket kishte marre detyre te realizoj “masen ekstreme”
qe njoftoj vet Edi Rama ne paralment prandaj ju keni shume te drejte kur shkruani se atentatin e beri mafja qevetitar,kjo situate nuk mund te vazhdoje me keshtu !Kryebanditi me mekembesin e tij lilipud kercenimet qe bene para dy javeve i realizuan me atentatin sot.

Shtuar më 01/11/2019, ora 21:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori