Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Berisha: Vota e shqiptarëve do kthehet në projekte të mëdha
Kryeministri i Shqipërisë në mbledhjen e qeverisë paraditen e së premtes ka falenderuar qytetarët të cilët i besuan dhe votuan mazhorancën. Berisha ka theksuar se qeveria do të konvertojë mbështetjen e qytetareve me projekte të mëdha, me rritjen e rrogave dhe pensioneve, me investimet në infrastrukturë, shëndetësi, arsim si dhe në integrimin evropian.

Berisha theksoi se qeveria të cilën ai drejton do të arrijë projektin “Shqipëria kopshti më i bukur i Europës”. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2011, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori