Berisha: Uragani i fitores, sot drejt Durrësit
Partia Demokratike prezanton sot kandidatët e saj për deputet në qarkun e Durrësit. Kryeministri Berisha përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” i ka cilësuar kandidatët e Durrësit si uragan të fitores në zgjedhjet e 23 qershorit.


“Të dashur miq, sot uragani i fitores sonë në ora 19:30 feston në Durrës. Qytetarë dhe qytetare të Durrësit, ju ftoj të gjitheve të festojmë sëbashku! Përpara drejt Durrësit, drejt Fitores!” shkruan Berisha. /albeu.com/

Shtuar më 14/05/2013, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori