Berisha thumbon Hariton: Kushërirë, pyet Ramën për krimet e pasionit
Ajo që është kthyer në kryefjalë të ditës, debati rreth fotos së kryeministrit Rama me presidentin amerikan Obama është zhvendosur sot edhe në Kuvend.

Ish kryeministri Berisha ka ngacmuar ministren Milena Harito, të cilës shpesh i referohet si “kushërirë” e Ramës.

Berisha e ka quajtur “krim pasioni” atë që bëri Rama me Bilal Shehun.

“Kushërirë, më ke pyetur ti mua ç’janë krimet e pasionit?

Shko pyet Bilalin se çfarë janë krimet e pasionit.

Shkon dhe regjistrohet si gruaja e tij. Le ta mohojë po të dojë ai. Pse i del zot ti kur nuk i del zot vetes ai.

Do shkonte atje si çift gay, si çift interesant. Mësojeni se cili është krimi i pasionit”, tha Berisha. /albeu.com/


Shtuar më 07/07/2016, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori