Berisha: Te distancohemi nga krimi
Albeu.com
Kryeministri Sali Berisha i shpreh ngushellimet e tij me te thella familjes se Artan Zekes, baba i tre femijeve qe humbi sot tragjikisht jeten nga nje dore kriminale. Kryeministri Berisha u ben thirrje te gjithe anetareve dhe militanteve te partive ...... politike te distancohen nga aktet kriminale dhe te perkushtohen ne nje fushate zgjedhore te denje per njerez te lire.

Kryeministri Berisha u ben thirrje te gjithe shqiptareve te ruajne gjakftohtesine dhe vetepermbajtjen, si dhe kerkon me force zbatimin e plote te ligjit mbi autorin e ketij akti kriminal.

Kryeministri u ben thirrje te gjithe aktivisteve dhe mbeshtetesve te Partise Demokratike te mbajne nje minute heshtje ne tubimet e tyre per humbjen e demokratit, mikut Artan Zeka.
Shtuar më 12/06/2009, ora 22:45
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori