Berisha tallet me Ramën (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha në profilin e tij në Facebook ka publikuar foto të ndryshme që nuk tregojnë zona të caktuara në Shqipëri të mbjella me kanabis dhe për këtë të akuzojë ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe kryeministrin Edi Rama, por si ditë e dielë, ka ironizuar dhe tallur përmes këtyre fotove Ramën dhe Tahirin.

“His Majesty Edëin Christaqis Rama, the King of Kanabistan! Madheria e tij Edvin Kristaq Rama, mbret i Kanabistanit! sb”, shkruan ish-kryeministri Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori