Berisha sulmon Ramën: Ja lidhjet që ke me vëllain e Klement Balilit

Ish kryeministri Sali berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka publikuar një foto në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Në foton më sipër mund të shihni kryeministrin Edi Rama bashkë me kryetarin e Bashkisë së Delvinës, Rigels Balilin, nipin e Klement Balilit, i cili është shpallur në kërkim për trafik ndërkombëtar droge.

Berisha shkruan se Rama është me nipin e Balilin, i cili në 2015-ën garoi për koalicionin ASHE për kryetar bashkie dhe në sfond, vëllari i Klementit, Bako.

“Ediskobari me familjaret e Eskobarit, me vellane Bashkimin dhe nipin Rigelsin! Sb”, citohet në mesazhin e Berishës./albeu.com/

Shtuar më 06/03/2017, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori