Berisha sulmon Ramën, e krahason me personazhin e "Oktapodit" (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një fotomontazh në faqen e tij në Facebook, ku shihet Edi Rama dhe personazhi i njohur i filmit “Oktapodi”.

“Edi Karidi” shkruhet në diçiturën e fotos, duke luajtur kështu jo vetëm me bashkimin e dy imazheve të kryeministrit Rama me aktorin italian, Remo Girone,që luan personazhin e Tano Cariddi, por edhe emrat e tyre./Albeu.com/
Shtuar më 23/09/2016, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori