Berisha: Suksesi ėshtė si magneti
Pëlqej
Sali Berisha
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryeministri i vendit, Sali Berisha, pas anėtarėsimit nė rrjetin social Facebook gjithnjė e mė shumė po bėhet aktiv me postime tė ndryshme. Sot rreth orės 10:00, ia ka bėrė njė postim lidhur me videon mė tė shikuar nė YouTube.

“Tė dashur miq. Sot e nisa ditėn duke ndjekur nė YouTube videon e yllit tė muzikės koreane pop PSY, Gangnam Style, e cila ėshtė postuar online nė muajin korrik, por qė dje ēeli mendjen dhe zemrėn e shikuesit tė njė miliard duke u bėrė kėshtu video me e klikuar dhe mė e shikuar nė historinė e internetit, video globale”, shkruan Berisha.

Mirėpo mesazh i kryeministrin nuk qėndron kėtu. “Suksesi ėshtė si magneti ndaj dhe nisa ditėn duke e pare edhe njėherė nė YouTube. Ju si tė dėshironi por unė tani pas apokalipsit tė Maya-ve e pėlqeva natyrisht dy herė mė shumė”, shprehet kreu i qeverisė.
Shtuar më 22/12/2012, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.