Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin
Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale e 10 mln eurove sipas tij, është bërë për fushatë elektorale.

“Pamje spektakolare nga vjedhja elektorale e mbi 10 milione eurove duke i ngarkuar ne avion. Ne foto duket plaçkitësi me armë ne dore në rampën (shkallën) që ngjit valixhet dhe bagazhet ne avion. Mire qe nuk moren te gjithe avionin. E lanë për herën tjetër”, shkruan Berisha.
Shtuar më 09/04/2019, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori