Berisha serish behet gjysh
Albeu.com
Vajza e kryeministrit Berisha, Argita Berisha, është bërë nënë për herë të katërt dhe këtë herë nëna e një djali, pas tre vajzave. Kryeministri Berisha së bashku me nipër dhe mbesa të tjera të tij kanë vizituar foshnjën e porsalindur në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në kryeqytet.
Kryeministri është pritur nga drejtori i maternitetit Halim Kosova. Berisha ka uruar stafin mjekësor për përkujdesjen ndaj nënave dhe foshnjave. Mësohet se pas lindjes foshnja e porsalindur si dhe nëna e tij Argita gëzojnë shëndet të plotë, transmeton Ballkanweb.
Shtuar më 26/05/2010, ora 14:45
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori