Berisha: Seanca u thirr me kerkese te deputeteve te PS-se
Albeu.com
Kreu i qeverisë në mbledhjen e grupit kuvendor të PD-së pohoi se seanca u thirr me kërkesë të deputetëve të PS-së, dhe mbi bazën e kësaj kërkese, kryesia thirri seancën e jashtëzakonsme të ...... debatit për gjendjen në Shkodër, megjithatë sipas tij, tashmë deputetët nuk po lejohën të hyjnë në Kuvend.

“Por një vendim zhgënjyes politik u mor. Ata që kërkuan të thirret seanca, nuk lejohen të marrin pjesë në debatin për një fatkeqësi natyrore. Mendoj se ky është një gabim i rëndë sepse manipulimi me fatkeqësinë, natyrën është politika më e gabuar dhe e zhveshur nga morali”, u shpreh Berisha.
Shtuar më 18/01/2010, ora 19:55
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori