Berisha: Sahit Dollapin e rrahën kriminelë me uniformë (VIDEO)
Ish-Kryeministri Berisha i është rikthyer ngjarjes së dy ditëve më parë ku gjatë protestës së opozitës, FNSH rrahën me shkopa goma sekretarin organizativ të demokratëve, Sahit Dollapi.

Përmes postimit edhe të një videoje, Berisha thotë se po përpiqej të përmbante turmën.

“Kjo video tregon Sait Dollapin para kryeministrise duke u perpjekur me guxim per te mbajtur rendin dhe se si goditet dhe torturohet kafsherisht me pas nga kriminele me uniforme me urdher te Edvin Krimit dhe Vasal Kimikut!” –shkruan Berisha, bashkëngjitur videos ku shfaqet sekretari organizativ iPD-së, Sahit Dollapi.
Shtuar më 13/05/2019, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori