Berisha: Rezoluta e Kuvendit te Kosoves tregon pjekuri politike
Albeu.com
Kryeministri Sali Berisha ka vleresuar miratimin e Rezolutes se Kuvendit te Kosoves ne te cilen rikonfirmohet vullneti i popullit te Kosoves per pavarsi dhe shoqeri demokratike. Sipas Berishes ajo qe ka tani me shume rendesi eshte forcimi i unitetit te grupit negociator qe do te merret me bisedimet per percaktimin e statusit te Kosoves.
Shtuar më 20/11/2005, ora 21:08
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori