Berisha reagon pas protestës tre orëshe: U drodhën themelet e kakistokracisë
Ish-kryeministr, SAli Berisha ka reaguar menjëherë pas mbylljes së protestës tre oreshe të opozitës.

Berisha deklaroi se kjo proteste i dridhi themelet qeverisë se Edi Ramës.

Sali Berisha: “Qindra mijëra qytetarë që vërshuan nga Tirana dhe mbarë Shqipëria, në një protestë e cila dridhi nga themelet kakistokracinë dhe nga ana tjetër pushtoi fuqishëm në mbarë botën kundër nakroshtetit të Edvin Kristaq Ramës dhe klikës së tij.” /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori