Berisha: Rama 2 javë në New York, 4500 dollarë nata
Ish-Kryeministri Berisha ka akuzuar sot Kryeministrin Rama se po shpenzon shuma të majme për vizitat e tij jashtë Shqipërisë ndërkohë që sipas tij këto shpenzime po mbulohen nga “bamirësi” anonim.

“Me charter privat Tirane – Pekin. Në New York, 2 javë në four seasons 4500 dollarë nata, të paguara nga “bamirësi” anonim. Sarajet në Dajt, me truall të blerë 2 dollarë metri katror??? dhe me gjatësi themelesh 57 m, që ndërtohen gjoja me paratë e “Kurbanit”. Këtë e lumturojnë sevapqarët që bien në sevda me të! Ata e peshojnë sa herë duan në kandar! Ky është standarti personal i kleptokratit Edvin Kristaq Rama! Sb” – shkruan Berisha ne Facebook.
Shtuar më 10/09/2014, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori