Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
Berisha publikon foton e rrallë me Adem Jasharin (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri, SAli Berisha ditën e sotme ka publikuar një foto të rrall me komandantin legjendar, Adem Jashari.

Kjo foto vjen si urim për 11-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Berisha shkruan se Adem Jashari ka qenë dhe vijon të mbetet si kryetrimi i kombit shqiptar.

“Me Komandantin legjendar Adem Jashari, kryetrimin e kombit pas Skenderbeut, dhe bashkluftetaret e tij. sb”, shkruan ish-kryeministri Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori