E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Berisha publikon emrin: Ky është deputeti i PS që socialistët e larguan pas një vrasje nga policia
Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një statusi në “Facebook’, ka reaguar lidhur me deklaratat e bëra nga deputeti i PS-së Pjerin Ndreu në emisionin “Opinion”.

Berisha shkruan se Ndreu ka qene pjese e policise dhe “Ai eshte larguar nga policia me akuzat e nje vrasje nga vete socialistet”.

“Miq, ndiqni “Opinion”-in ne emision interesant! Shikoni se si mbron njekohesisht policine dhe bandat Pjerin Ndreu. Pse? Sepse Pjerini ka qene njeherazi bandit dhe polic. Ai eshte larguar nga policia me akuzat e nje vrasje nga vete socialistet. sb”, shkruan Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2017, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori