Berisha "privatizon" Gardën e Republikës
Qeveria Berisha "privatizon" Gardën e Republikës, territor strategjik shtetëror dhe institucion i rëndësisë së veçantë.
Sipas gazetës DITA, përmes një vendimi qeveria i ka kaluar disa familjeve 7500 metra katrorë territor në vendin më të shtrenjtë të Tiranës pranë sheshit Nënë Tereza dhe Liqenit Artificial. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori