Berisha pjesëmarrës në Samitin e Nismës së Evropës Qendrore
Albeu.com
Kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha do të marrë pjesë ne samitin e krerëve të qeverive të Nismës së Evropës Qendrore, që do të zhvillohet në Sllovaki. Në samit marrin pjesë kryetarët e qeverive të 17 vendeve-anëtare të kësaj nisme.Samiti do të miratojë një dokument me orientimet kryesore të zhvillimit të nismës në fushën ekonomike dhe politike.
Shtuar më 24/11/2005, ora 16:58
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori