Berisha: Perpjekje per dhunimin e shtetit ligjor
Albeu.com
Kryeministri Sali Berisha nga qyteti i Durrësit ka deklaruar se po bëhen përpjekje për dhunimin e shtetit ligjor. Ai tha se çdo përpjekje do të marrë përgjigjen e merituar.
Deklarata e kreut të qeverisë u bë gjatë inagurimit të Qendrës Operacionale të Kufirit në Durrës. Të pranishëm në pururim ishin edhe përfaqësues nga Ministria e Mbrojtjes dhe ajo e Brendshme.
Shtuar më 17/05/2010, ora 10:52
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori