Berisha operohet ne gju ne Spitalin Amerikan te Tiranes
Albeu.com
Sali Berisha, kryeministri shqiptar i është nënshtruar të premten një ndërhyrjeje kirurgjikale. Lajmi është mbajtur shumë i rezervuar nga autoritetet e Spitalit Amerikan të Tiranës, në të cilin vetë kryeministri ka preferuar që të kryejë operacionin në gju.
Sipas burimeve të Albeu.com nga Spitali Amerikan, operacioni ka kaluar shumë mirë dhe është kryer në natën që lidhë të premten me të shtunën. Kryeminsitri është shtruar në Spitalin Amerikan të premten në orën 20:30 ndërsa është larguar të nesërmen (e shtunë), në 7:30 të mëngjesit.
Shtuar më 28/03/2010, ora 22:10
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori