Berisha nxjerr videon kur qentë sulmojnë një njeri (VIDEO)
Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video nga qyteti i Bulqizës.

Në të shihet sesi një tufë qensh i turren një qytetari në mes të ditës.

Qentë e rrugës janë kthyer në shqetësim në mjaft qytete të Shqipërisë.

“Ne Bulqize qente te rrezikojne dhe jeten!”, shkruan Berisha.
Shtuar më 22/05/2019, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori