Berisha nuk është më deputet, hera e parë që s'ka imunitet (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka firmosur mbrëmjen e sotme deklaratën se heq dorë nga mandati i tij i deputetit.

Ish-kryeministri Sali Berisha që prej konstituimit të parlamentit në shtator 2017, ka bërë thirrje të herë pas hershme që opozita të djegë mandatet, përballë mazhorancës që sipa tij i ka fituar me para dhe krim.

Si rrallë herë Sli Berisha është vetëm qytetar i thjeshtë dhe nuk ka imunitet nga postet qeveritare./albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 23:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori