Berisha në Korçë, merr pjesë në "Panairin e Mollëve"
Kryeministri Berisha viziton këtë fundjavë rajonin juglindor të Korçës. I ftuar nga autoritetet vendore, ai ndodhet sot në fshatin Mollaj të Korçës, ku dhe do të marrë pjesë në "Panairin e Mollëve", një panari ky tradicional.


Në kuadër të kësaj vizite kryeministri Berisha do të marrë pjesë edhe në inaugurimin e shkollës së mesme të bashkuar në fshatin Mollaj. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2012, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori