Berisha: “Në 21 janar gati për të vrarë Edi Ramën”/ Titujt e gazetave për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri për ditën e sotme, e martë 13 dhjetor 2016.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...!/Albeu.com/
Shtuar më 13/12/2016, ora 07:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori