Berisha: 7 ministra i shkojnë në zyrë Tahirit dhe kërkojnë videot e tyre në hotelin e Balilit
Ish-Kryeministri Sali Berisha e emërton situatën e krijuar në qeveri, pas shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri si një "agoni e banditokracisë" dhe shprehet se tronditjen më të madhe e kanë pasur ministrat e përfolur për videotSanta Quaranta.

Në një postim të tijin në Fb, Berisha shkruan: "Banditokracia në agoni! Sonte Saje qorrin e vizituan me urgjencë në zyrë dhe në shtëpi kolegët e përfolur për aferat e filmuara në Santa Quaranta, në Rio de Janeiro, Athinë dhe Korçë:

Damian Çezi
Ilir Nushi
Bledi Shemri
Mimi Striptiza
Ditzi Dylberi
Lindita Vila
Niko Pejleshi.
Kerkesa ishte vetëm një: videot e tyre para se të bëjnë dorëzimin!"/Albeu.com/
Shtuar më 12/03/2017, ora 08:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori