Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Berisha merr zyrë në selinë e PD-se
Ish-kryeministri Berisha dhe kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha kanë zhvilluar një takim kokë më kokë në selinë e PD-së për rreth 1 orë ku Basha i ka treguar Berishës godinën e re të demokratëve e cila tani më ka përfunduar rindërtimin.

Sipas shqiptarja.com, gjatë këtij takimi, Berisha dhe Basha kanë diskutuar edhe mbi ndryshimet që do të bëhen në statutin e Partisë Demokratike si edhe mbi mbledhjen e Kuvendit Kombëtar. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori