Berisha: Me dorëheqjen e dorëheqjes, Ervini i mbathi Edvinit brekët e Shukriut
Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar faktin se kryetari i dorëhequr i Kavajës Elvis Roshi ka deklaruar se nuk do të japë dorëheqjen për shkak se ka marrë dëshmi të pastër penaliteti në Itali.

Lidhur me dorëheqjen e dorëheqjes së Roshit, Berisha ka shpërndarë një fotografi në "Facebook".

Në foitografi shihet Rama së bashku me Ervin Roshin dhe Berisha ironizon me dy personazhet e majta politike.

"Me dorëheqjen e dorëheqjes, Ervini i mbathi Edvinit, brekët e Shukriut", shkruan Berisha. /Albeu.com/
Shtuar më 03/06/2016, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori