Berisha: Ky është momenti kur do shkëputem nga politika
Ish Kryeministri Sali Berisha mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në Tempora, ku gjatë bisedës ka folur me gazetarët për situatën aktuale të gjendjes politike në vend.

Kryeministri ka folur lidhur me përgjimet, anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit si dhe për sulmet e protestuesve në Shkodër e Tropojë.

Në një moment gazetarja e pyet se kur do të vijë koha që ai të shkëputet nga politika, teksa Berisha i përgjigjet i prerë
Derisa të kem mundësi dhe të jem i aftë do jem pjesë e politikës.
Shtuar më 18/06/2019, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori