Berisha jep sot dorëheqjen
Kryeministri në detyrë Sali Berisha pritet ti drejtohet sot Presidentit të Republikës me kërkesën për dorëheqjen e tij dhe të kabinetit të kryesuar nga ai.

Në vijim deri në marrjen e pushtetit nga e majta, Kryeministri Berisha deklaroi në mbledhjen e fundit të kabinetit qeveritar se do të qëndrojë në detyrë deri në momentin e fundit, pavarësisht dorëheqjes që pritet të miratojë Kreu i Shtetit. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2013, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori