Berisha: Ja dreka e Ramës me ministrat që u pagua nga Habilaj
Ish-kryeministri Berisha në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një foto të kryeministrit Rama me qeverinë në mbledhjen e organizuar në Vlorë dhe sipas tij, kjo dreka të cilën përflitet se e ka paguar Habilaj.

Postimi i plotë:

Ne foto; Noriega dhe narko-ministrat e tij ne dreken e paguar nga Habilajt ne Vlore! Sb /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 18:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori