Berisha ironizon kanabizimin: Mona Lisa sipas Edvinit dhe Saimirit

Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha këtë herë ka ironizuar nëpëmjet një pikture të modifikuar të Mona Lisës së Da Vincit.

Në fakt ai thotë se është një kartolinë nga Parisi nga emigranti dixhital, vend ku ka studiuar edhe kryeministri Edi Rama dhe ka jetuar një kohë të gjatë.

“Një kartolinë nga Parisi nga emigranti dixhital!
Mona Lisa sipas Edvinit dhe Saimir Skafistit. Përshëndetje Doktor.”, shkruhet në statusin e Berishës. /albeu. com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori