Berisha ironizon Çakon: Aferim more Haki, lum Noriega që të ka ty!
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në rrjetin e tij social “Facebook”, ka ironizuar kreu e Policisë së Shtetit Haki Çako.

Statusi i plote

Edhe kjo ben vaki?!

Haki Droga, me porosi te Norieges kerkon vetting jo per vehten, sepse ai me Noriegen dhe Saje qorrin mbushen vendin me droge, por per varesit qe zbatuan politiken e kanabizimit te Shqiperise. Kesaj i thone: Aferim more Haki, lum Noriega qe te ka ty! sb /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 19:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori