Berisha i përgjigjet ofendimit të Ramës: Një hale në një copë mëndafshi
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur ofendimit të kryeministrit Edi Rama ditën e djeshme.

"Zotëria dje shau pas shpine sic ka fytyrën dhe karakterin. Të shash nga karrigia e kryeministrit nuk bën gjë tjetër veçse ngjet si një hale në një copë mëndafshi"- tha Berisha nga foltorja e Kuvendit.

Ditën e djeshme Rama e quajti Berishën të "rrjedhur", fjalë e cila çoi në bllokimin e seancës së djeshme. /albeu.com/


Shtuar më 13/10/2017, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori