Berisha: Gentjan Daja drekon me dy trafikantët e kokainës
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook foto nga momenti i arrestimit të dy personave, që pretendonte se janë trafikantë, duke iu referuar denoncimit të një qytetari dixhital.

Sipas Berishës, dy trafikantët udhëtonin me makinën e kreut të degës së PS-së në Kavajë, Gentjan Daja, një Audi me targë AA 202 NO.

Ndërsa pak minuta më parë, ish-kryeministri poston një foto, ku thotë se dy trafikantët e arrestuar mbrëmë, Ramadan Shabani 28-vjeç dhe Enred Duka 28 vjeç po drekojnë me kreun e degës së PS-së, në Kavajë, Gentjan Daja.

STATUSI I PLOTË

Qytetari dixhital pergenejshtron mediat:

-tregon te verteten per makinen e Gentjan Dajes qe u kap mbreme me kokaine

– dergon dhe foton, ne te cilen Gentian Daja po drekon me te dy bashkepuntoret e tij qe u arrestuan nga antidroga ne makinen e tij pasi u gjeten me kokaine! sb

“02/06/2017, 10:33:17: Mirmengjes doktor.Per informacion dhe per te pergenjeshtruar gazetaret dhe halabaket e rilindjes.Audi i kapur mbreme eshte prone e Gentian Dajes por per arsye qe dihen nuk e ka regjistruar ne emrin e tij personal por ne emer te shoferit te tij personal dhe te familjes i cili quhet Bledar Qerosi i cili ka qene dhe shofer i kuvendit ne sherbim te ish deputetit socialist

Pershendetje z Berisha ne kete foto Gentian daja me 2 djemt qe u kapen sot me kokaine Rem shabani dhe redi duka”. /albeu.com/


Shtuar më 02/06/2017, ora 12:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori