Berisha: Edi Rama shiti Saimir Tahirin, ja biseda nga kafeneja
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një dëshmi të një qytetari dixhital që lidhet me qëndrimin e kryeministrit Edi Rama sa i takon çështjes "Tahiri".

Kanë qenë qytetarët e pranishëm ata që kanë dëgjuar Ramën duke ulëritur me zë të lartë në telefon, se kanë ardhur prova të reja nga Italia.

Sipas qytetarit, personi me të cilin Rama ka qenë duke komunikuar ishte vetë tahiri.

Ja postimi i ish-kryeministrit:

Noriega shet Saje qorrin në kafene! Lexoni mesazhin e sapoardhur të qytetarit dixhital!! sb

“Pershendetje Doktor. Isha ulur ne nje lokal ku qelloi te hynte Rama i cili nxinte i ter dhe po fliste ne telefon.Nuk vuri re se kishte njerze apo e beri me qellim por po thoshte qe kishin ardhur materiale te reja shume implikuese ne lidhje me hetimet.” /albeu.com/

Shtuar më 19/10/2017, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori