Berisha edhe të dielave në Facebook, shpërndan një foto qesharake me Ramën (FOTO LAJM)

Sipas ish-kryeministrit për vite me radhë, ish-presidentit dhe kryetarit shpirtëror të PD-së, Sali Berisha, kryeministri Edi Rama ka vetëm 4 mundësi në dispozicion. Dhe të gjitha ato lidhen me largimin e tij nga posti i kreut të qeverisë.

Këtë tregon meme-ja që poston në Facebook ish-kryeministri Sali Berisha.

Teksa shkruan “i tmerruari”, Berisha poston edhe foton ku shfaqet Rama duke zgjedhur opsionin përfundimtar.
Shtuar më 26/05/2019, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori