Berisha dërgon SMS në emision, si u përgjigj Rama
Kryeministri Rama i ftuar në Xing, ka folur për të gjitha temat e nxehta të momentit.

Ermali i ka bërë një festë Berishës për një lidhje LIVE por ai nuk ka pranuar.

Gjatë emisionit ish-kryeministri i ka dërguar një mesazh Ermalit ku i shkruante se nuk do e ndiqte emisionin meqënëse ishte i ftuar kryeministri.

Dhe Rama iu përgjigj: "Kjo tregon që ai e ndjek Ermalin edhe ritransmetim. S'ka problem nuk do e shohë ritransmetimin". /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2019, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori