Berisha denoncon Nikollën në Lezhë: Ndrikulla, fushatë me administratën

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar fushatën e Partisë Socialiste në Lezhë, pjesë e të cilës sipas tij është bërë dhe administrata.

Ai akuzon kandidatët e PS-së për këtë qark, Pjerin Ndreun dhe Lindita Nikollën për përfshirje në takime elektorale dhe të administratës së arsimit, hipotekës, prefekturës apo dhe postës në Lezhë.

MESAZHI I BERISHËS

Administrate e partise-shtet!

Narko-administrata e arsimit, hipotekes, prefektures, postes ne Lezhe

– ne dhunim flagrant te ligjeve

– bejne fushate per Narko-kandidatin Ndreu, qe eshte nenkampion pas Gjicit ne fitimin korruptiv te tenderave te qeverise ne emer te vellait dhe

-ndrikull Viles, qe i behen parate e takspaguesve te Lezhes dhe mbare Shqiperise vile luksoze ne Lunder si ne enderr!

Lexoni denoncimin dhe shikoni fotot qe ka derguar qytetari dixhital! sb

“Z. Berisha pershendetje.Po ju dergoj disa foto si po ben fushate PS ne Lezhe,ne mes javes ,ne mes dites.Foto sa per 10000 fjale. Na thoni ku duhet te besojme. Ju lutem anomim.Respekte
Z.Berisha aty ne fotot e Lezhes ne fushaten diten per diell te Ps te drejtuar nga Lindita Nikolla dhe Pjerin Ndreu jane Prefekti Eduart Ndreca

Nen Dr i hipotekes Eraldo Smaci

Nusja e Eraldos punonjese e Prefektures

Adrian Ceka mesues

Lirika Golemi inspektore ne dr arsimore

Astrit Berthamzaj tek Posta

Marjan Ndoci ne dr arsimore

Kto jane eksponent kryesor kudo ne fushate. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2017, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori